Miley Cyrus Fan Club
Mıley Cyrus Fan Sitesine Hoşgeldiniz..
Miley'i Çok Mu Seviyosunuz???
O Zaman Burası Tam Sizlik....
Üye Olmadan Mesaj ATAMAZSINIZ...
Sitemizden Daha İyi Yararlanmak İçin Üye Olunuz...

İyi Forumlar..

Miley Cyrus Fan Club

Miley Cyrus Fan Club

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Zac Efron Miley Cyrus'u (güzel bulduğunu söyledi)

YazarMesaj
miss_stewart
MoDeRaTöR
MoDeRaTöR

Lakap : Lakap değil ama Mileyden söz edince ''Bıktım artık senn Mileynden!'' diolar=)

MesajKonu: Zac Efron Miley Cyrus'u (güzel bulduğunu söyledi)   Perş. Ağus. 06, 2009 9:40 am

Walt Disney'in en sevilen dizisi ve en sevilen filminin oyuncularının arasında çözülemiyen bir diyolog var.Geçdiğimiz haftalarda katıldıkları bir ödül töreninde Zac Efron sevgilisi Vanessa Hudgensle ayrılım noktasında olduğunu açıklamıştı.Güzel bulduğunuz herhangi biri var mı diye sorulduğunda:
-Miley Cyrus eğlenceli ve çok şık gerçekten fazlasıyla güzel biri.Bana hayranlığını öğrenince,benim gözümde fazlasıyla güzelleşti.Gelecekte aramızda neler olacağını hakkında bir fikrim yok.Sadece bir filmde başrolleri paylaşıyoruz.Hepsi bu.
Miley Cyrus Zac Efronun bu cümlelerine böyle cevap veriyor:
-Zac harika bir artist.Yakışıklıda(Miley burda gülüyor).Hayranlarımdan bazı mektuplar alıyorum.Bunlar:Zac Efronla çok yakışıyorsunuz.Harika bir çift olursunuz diyorlar.
Ben şuanda Justinleyim.Bir aralar Zacle çıkmıştık ama yürümedi.Bilmiyorum gerçekten

TeK RakibiM Aynadakİ YansımaM..!
http://hannah_montana97.sitemynet.com

Zac Efron Miley Cyrus'u (güzel bulduğunu söyledi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hayatı